Plexi pro mřížku BOSPORT Uniplexi Convex17 JR

Cena od

859 Kč

Varianty produktu

Kód Parametry Cena Dostupnost
21088 Velikost:Junior;Barva:Čirá 859 Kč skladem

Popis produktu

Plexi pro mřížku BOSPORT Uniplexi Convex JR

Náhradní štítek Uniplexi Convex je vyrobený z vysoce odolného polycarbonátu s povrchovou úpravou, na vnitřní straně proti mlžení a na vnější proti poškrábání.

Chránič očí Bosport Uniplexi Convex je vyroben metodou injection moulding (vstřikováním), na opticky dokonalou formu, čímž je zaručena perfektní optická čistota, která je u všech výlisků konstantní. Výrobek z formy se pozná zesílením v oblasti bočních děr pro uchycení na mřížku. Výrobky vyráběné vakuově toto zesílení nemají. V případě, že chránič není poškozen škrábanci, je štítek takřka nerozbitný.

Výrobky z formy mají velké výhody proti konkurenčním výrobkům vyrobených vakuově a to hlavně v optické kvalitě. Forma, na které se výrobek vstřikuje, má optickou kvalitu v mikrometrech, oproti výrobku z vakuové výroby, který se vyrábí z desek. Tyto desky jsou vyráběny v toleranci 0,3mm, to znamená, že optická kvalita desek a následně výrobků se velmi mění, podle kvality materiálu. Další nevýhoda vakuové výroby je samotná technologie ohýbání za tepla, kde je velmi těžké, až takřka nemožné udržet perfektní optickou kvalitu na všech výrobcích a tudíž se každý výrobek liší v optické kvalitě. Jelikož jsme dříve vyráběli také vakuovou technologií, máme s touto problematikou dlouholeté zkušenosti. Nekvalitní optika se dá zjednodušeně popsat jako když se díváte přes špatné brýle, obraz je částečně rozostřen a může docházet i k bolestem hlavy. Nejlepším důkazem pro naši kvalitní práci je velké množství špičkových hráčů po celém světě, kteří naše výrobky používají a stále se k naší značce vrací.

Součástí balení je montážní sada na uchycení plexi k mřížce.