Mřížka BOSPORT Uniplexi Convex JR NEREZ

Mřížka BOSPORT Uniplexi Convex JR NEREZ
Mřížka BOSPORT Uniplexi Convex JR NEREZ

Akční cena

1 599 Kč

Běžná cena

1 959 Kč

Varianty produktu

Popis produktu

Mřížka BOSPORT Uniplexi Convex Junior Nerez.

NOVINKA 2017/18. Známý atraktivní komplet mřížky s čirým vypouklým plexisklem v novém NEREZOVÉM provedení. Convex je univerzální celoobličejový chránič na hokej, který se dá jednoduše přichytit na většinu dnes prodávaných hokejových helem.

Tato mřížka s plexi na lední hokej je novinkou z řady BOSPORT UNI. Mřížka je vyrobena z vysoce tvrzeného nerezového drátu, který je užší oproti materiálu na starších typech. Produkt je svařován nejmodernější technologií, díky této technologii je u výrobku garantována doživotní záruka na pevnost spojů. Tyto spoje jsou testovány na pevnost v tahu, dále jsou testovány na střelu hokejovým pukem o rychlosti 200Km/h. Mřížka je nabízena s povrchovou úpravou chrom.

Plexi u tohoto výrobku je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu metodou injection moulding (vstřikováním) na opticky dokonalé formě, čímž je zaručena perfektní optická čistota, která je u všech výlisků konstantní. V případě, že plexi není poškozeno škrábanci je štítek takřka nerozbitný. V případě poškrábání plexi je možné jej vyměnit za nový. Výměna štítku je velice jednoduchá. Na povrchu štítku jsou aplikovány vrstvy antifog (proti mlžení) z vnitřní strany (od obličeje) a antiscratch z vnější strany (proti poškrábání). Jsou to tvrdé laky o síle 5 mikronů (0,005 mm), které zůstávají na chrániči po celou dobu jeho životnosti. Na čištění doporučujeme používat pouze čistící emulzi Bosport a utěrku Bosport, v případě čištění různými chemickými prostředky a koncentráty může dojít k nevratnému poškození aplikovaných vrstev antifog a antiscratch. Chránič je třeba udržovat čistý, v případě, že je chránič mastný a špinavý, nefunguje antifog správně.

Součástí balení je montážní sada pro uchycení na helmu. Produkt je vyroben s evropskou normou EN ISO 10256 : 2003 89/686/EHS. Tato velikost je vhodná pro hráče cca 10 - 15 let.