Eliminátor zápachu SUDDEN DEATH koncentrát

Eliminátor zápachu SUDDEN DEATH koncentrát
Eliminátor zápachu SUDDEN DEATH koncentrát

Akční cena

49 Kč

Běžná cena

59 Kč

Varianty produktu

Popis produktu

Eliminátor zápachu SUDDEN DEATH koncentrát, náhradní sáček 7,4ml.

Sudden Death likvidátor zápachu na sportovní vybavení
Sudden Death Odor Eliminator je neparfémovaný likvidátor zápachu, jenž zápach vyhledá a zlikviduje, ne pouze zakryje! Je to standardní produkt vyskytující se v potravinářském, nápojovém, úklidovém a zdravotnickém průmyslu už přes 40 let. Bezpečně ho lze použít doma i venku, vhodný je nejen na sportovní vybavení, ale i na vybavení v autě, zaschlé skvrny například od mléka či na hodně zapáchající textilie. I když přípravek nešpiní, je lepší ho před použitím vyzkoušet na malém kousku textilie. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, použijte přípravek již při prvním použití jakéhokoli vybavení. Na velmi zapáchající kusy je třeba více než jedné aplikace.

Co říkají naši zákazníci…
Pokud jste někdy museli přetrpět dlouhou cestu domů v autě s taškou plnou zapáchajícího sportovního vybavení, dejte si tento přípravek na seznam. „Moje rukavice jsou opravdu špatné. Ovšem po aplikaci Sudden Death jsem si všiml, že moje ruce po zápase už nezapáchají. Budu používat Sudden Death na veškeré vybavení.“ „Tento produkt skutečně zabírá na hokejové vybavení obou mých synů a na kopačky mé dcery. Nejhorší zápach vždy vycházel právě z kopaček, dokud jsme nevyzkoušeli tento produkt.“

Fakta
Je Sudden Death Odor Eliminator parfémovaný?
Samozřejmě že NE! Chcete, aby vaše sportovní vybavení vonělo jako letní vánek, nebo ovocná svěžest? To si nemyslíme. Sudden Death nemaskuje zápach příjemnou vůní, ale zlikviduje přímo zdroj zápachu.
Co obsahuje? Je to bezpečné?
Hlavní složkou Sudden Death je standardní čisticí produkt vyskytující se v potravinářském, nápojovém, úklidovém a zdravotnickém průmyslu už přes 40 let. Takže ano, bezpečně ho můžete používat doma a tam, kde jsou děti a domácí mazlíčci.
Kdy mám použít Sudden Death? Jak často?
Nastříkejte po každém použití. Pro dosažení nejlepších výsledků vyndejte vybavení z auta a z tašky a nechte uschnout. Nejstarší a nejsmradlavější kusy budou potřebovat více jak jednu aplikaci, abyste úplně odstranili zápach. Abyste zabránili opětovnému zápachu vašeho vybavení, používejte Sudden Death od prvního použití.
Je Sudden Death Odor Eliminator určen pouze pro sportovní vybavení?
Ne! Můžete ho použít na cokoli, kromě špatného dechu vašich sousedů. Policie a bezpečnostní složky spolu s armádou ho používají na výstroj.

Návod k použití
Otevřete sáček Sudden Death 7,4ml. Opatrně nalijte obsah sáčku do lahvičky. Pomalu doplňte lahvičku vodou.. Plňte POMALU nebo bude SD pěnit a musíte počkat na to, až se usadí a zkusit to znovu. Uzavřete lahvičku rozprašovačem a protřepejte. Sudden Death je připraven k použití.

BEZPEČNOST A PRVNÍ POMOC
Výrobek není nebezpečnou látkou podle zákona o chemických látkách a směsích. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyhněte se kontaktu s očima a ústy. Výrobek nepožívejte! Chutná velmi hořce, a když vypijete celou láhev, způsobíte si žaludeční obtíže po dobu cca 6-10 hodin. V případě nevolnosti vyhledejte lékaře. Více informací na www.suddendeath.cz. Distribor pro ČR: BOSPORT s.r.o.